• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Sunday, 03 October 2021 04:07

Всеукраїнський конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року», 2021 (результати І етапу відбору)

З 1 квітня по 1 вересня тривав прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року». Цього року було подано 13 заявок з Дніпропетровської, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької областей. 12 з них пройшли технічний відбір та були оцінені конкурсним журі.

Заявка передбачала написання есе про професійний та громадський досвід заявника. Критерії оцінювання та кількість балів, а також склад журі та оргкомітету визначено у Положенні конкурсу.

Журі Всеукраїнський конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року» завершило оцінювання есе, поданих учасниками.

Отже, за результатами конкурсу есе номінантами конкурсу обрано:

1) Гулик Аліну Василівну, завідувачку бібліотеки Публічною бібліотекою Тур'ї Ремети Закарпатської обл., (153 бали).

2) Шолохову Альону Володимирівну, завідувачку сектору рідкісних та цінних документів Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія (139 бали).

3) Віжічаніну Лілію Михайлівну, завідувачку відділу наукової інформації та бібліографії Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара (138 бали).

«Досвід багажу практики у віці 34 років потужніший, ніж у 21. Проте соціальний вплив та значення впровадження послуг у маленькій публічний бібліотеці вагоміший та конкурує з практиками ОУНБ. В очікуванні обрання переможця, особисто мені складно передбачити результат», - прокоментувала конкурсні есе член журі Марина Адаменко.

А ми запрошуємо номінантів на фінальний етап конкурсу, який відбудеться 17 листопада 2021 р. під час Звітно-виборної конференції Української бібліотечної асоціації у форматі онлайн. Переможець Конкурсу нагороджується відзнаками та подарунками, а також участю на безоплатній основі у Міжнародному форумі молодих бібліотекарів у 2022 році.

Дякуємо членам журі та оргкомітету за плідну роботу!

Бажаємо номінантам успіхів й до зустрічі на Конференції УБА!

Read 199 times