• +38(097) 657-25-40

Підтримати секцію

Неділя, 03 квітня 2016 20:10

Світ змінює дія!

І ми діємо! Кожного нового року активністю та зусиллями молодих бібліотекарів-членів МС УБА впроваджується в життя багато ідей та ініціатив, які збагачують загальне благо – утвердження престижу бібліотечної професії та підтримка читання в Україні.

Детально з роботою Секції у 2015 р.можна ознайомитись у Публічному звіті за посиланням.

Але у 2016 р. хочеться зробити ще більше вагомих кроків.

І саме тому новий рік ми розпочали із впровадження в життя нашої давньої мрії – започаткування щорічного міжнародного форуму молодих бібліотекарів. Це перший Форум на території України для бібліотечної молоді такого масштабу і ми радіємо з того, що його підтримало керівництво та члени УБА.

dcd9f95e904e

Отже, перший Форум молодих бібліотекарів відбудеться 7-8 квітня в м.Києві, має назву «Бібліотека на мапі міста» та збере молодих фахівців з України, а також Естонії, Молдови, Білорусі.

Також у планах на 2016 р. участь молодих бібліотекарів у «Cycling for libraries» (Франція), Спартакіаді (Литва), ІІІ Літній школі молодого бібліотекаря на Волині, навчанні за програмою Британської Ради «Активні громадяни», проекті «Книжкова шафа», марафоні тренінгів,
віртуальних подорожах бібліотеками світу та багато іншого.

Плануємо підтримувати та розвивати минулорічні ініціативи, такі як: конкурс «Творчий злет: Молодий бібліотекар року», щомісячні навчальні вебінари, проекти «Display – кросинг» та «Бібліотекарі рекомендують...», конкурс фотографій «Я – молодий, сучасний бібліотекар!» та ін.

Але без дії членів Молодіжної секції УБА, це все б залишилось лише на папері та у свідомості тих, хто цього прагнув. Тому що подати заяву на вступ до Секції – це лише перший крок, який дає можливість стати успішним в обраній професії. І тільки коли молодий фахівець додає до цієї можливості власні амбіції, активність та діяльність, трохи вільного часу, бажання працювати в команді та свої знання – він включається в Секцію і посправжньому починає розуміти її місію.

Світ змінює ДІЯ!


Оксана Бояринова,
Голова Молодіжної секції УБА,
PR-менеджер Виконавчого офісу УБА

Переглянуто 468
Підтримати секцію Підтримати!
«Подати ідею/задати запитання» Подати!