• +38(097) 657-25-40

Підтримати секцію

03 квітня 2016
Світ змінює дія!

І ми діємо! Кожного нового року активністю та зусиллями молодих бібліотекарів-членів МС УБА впроваджується в життя багато ідей та ініціатив, які збагачують загальне благо – утвердження престижу бібліотечної професії та підтримка читання в Україні.

Детально з роботою Секції у 2015 р.можна ознайомитись у Публічному звіті за посиланням.

Але у 2016 р. хочеться зробити ще більше вагомих кроків.

Саме над цим працюють та до цього прагнуть молоді бібліотекарі, об’єднуючись у Молодіжну секцію УБА.
Сучасні бібліотеки формують шлях, яким ми вчимося пізнавати світ і користуватися книгами в епоху цифрових технологій. Вони пропонують доступ до книг в кожному з можливих форм і форматів.
Але якщо сьогодні бібліотека не буде відповідати уявленням молодих людей про сучасну бібліотеку, навіщо тоді їм бібліотека? Вони не прийдуть в неї, не приведуть туди своїх маленьких дітей. Коли ж самі стануть управлінцями та політиками, – не оцінять належним чином бібліотечну ідею і не стануть приймати рішення на її благо...

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації — частина потужної громадської організації, яка об’єднує молодих фахівців бібліотечної галузі зі всієї України. Від часу створення Секції її діяльність поступово набирає обертів, що робить участь у ній престижним атрибутом молодого бібліотекаря.

Новий 2015 рік – рік надій та сподівань на краще, на такий довгоочікуваний мир в нашій країні. Можливо у цьому і є сенс Нового року – отримати ще один шанс. Шанс пробачити, зробити краще, зробити більше, сильніше любити і не хвилюватися про те, що було б, а сприймати життя таким, яким воно є.

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації - це добровільне об’єднання активних та досвідчених бібліотекарів зі всієї України, які будуть розвивати бібліотечну галузь та формувати бачення бібліотеки майбутнього.

Своє перше звертання до Вас в 2015 році я хочу почати зі слів подяки. Я дякую кожному із Вас – члену МС УБА, Президії Української бібліотечної асоціації, Виконавчому офісу УБА та всім активним членам УБА, які підтримували ініціативи та проекти нашої Секції, що передусім спрямовані на професійний розвиток бібліотечної молоді України.

Як голова молодіжного руху у громадській організації «Українська бібліотечна асоціація», добре розумію, що таке громадська організація та моя участь у ній. Я була однією із засновників Молодіжної секції УБА, а у травні 2014 р. стала третім головою. За 5 місяців мого головування кількість членів секції зросла на 120%, було запроваджено багато проектів та ініціатив. Проте я завжди намагаюся аналізувати те, чим займаюся. І цю статтю я хочу присвятити мотивам вступу до нашої Секції.

Моим жизненным кредом можно назвать следующие слова Ричарда Девоса:

Если бы я должен был выбрать только одно качество, одну черту характера, которую я считаю наиболее связанной с успехом, независимо от вида деятельности, я бы выбрал настойчивость. Это воля дойти до конца; упасть семьдесят раз и встать со словами: “Здесь должна быть семьдесят первая возможность!”.

Не чувствуйте себя неловко, когда говорите с представителями власти о важности библиотек в XXIвеке! Они должны показать Вам, что это так!
Не думайте о том, что Вы не интересны СМИ, если не подаете им сенсацию! А что сделали они для того, чтобы Вы были интересны?
Не старайтесь переубедить людей, которые думают, что библиотеки умирают. Они там просто давно не были!
Підтримати секцію Підтримати!
«Подати ідею/задати запитання» Подати!